parallax background

Конференц сервіс

 

Санаторій пропонує висококласний конференц-сервіс, розрахований на різну кількість учасників. Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька конференц-залів, вибір яких залежить від Ваших побажань. Зали відрізняються місткістю (від 30 до 300 місць), відмінною рисою є благородство інтер'єру і максимальне технічне оснащення кожного з них.

Пропонуючи конференц-сервіс, ми надаємо можливість нашим клієнтам не тільки підтримувати і розвивати ділові зв'язки, а й допомагаємо бути в курсі важливих подій.

Замовляючи конференц-зал в санаторії «Курорт Орловщина», ви вибираєте відмінний конференц-сервіс, який включає в себе абсолютно весь спектр заходів даної послуги в поєднанні з високотехнічним оснащенням і елітним стилем кожного залу. Наші сучасні і затишні переговорні кімнати зроблять ваші заходи яскравими, переконливими і такими, що запам'ятовуються, враження від яких залишать незабутні спогади. Нам є чим здивувати ваших ділових партнерів і клієнтів.

Санаторій оснащений усім необхідним для проведення виїзних корпоративних заходів (конференції, переговори, тренінги, семінари, тімбілдінги). До послуг корпоративних замовників: конференц-зали оснащені сучасним презентаційним, звуковим та мультимедійним обладнанням:
• Великий кіно-концертний зал на 300 місць,
• Малий конференц-зал на 30 місць.

Також конференц зал на 80 місць знаходиться на другому поверсі ресторану «Козацька Слобода».

У нас ви можете самостійно замовити корпоративний захід, за ☎️ 067-635-66-15  або через онлайн форму.

Онлайн форма
Contact Form