Санаторно-курортне лікування

Що дає санаторно-курортне лікування?

Найважливішим принципом санаторно-курортного лікування є його комплексність - використання різноманітних природних лікувальних факторів у поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами, дієтотерапією, лікарськими та іншими лікувальними засобами і методами. Крім того, перебування на курорті дає можливість змінити звичні побутові умови або вирватися з лікарняної обстановки, що також є важливим психологічним фактором поліпшення стану здоров'я.

Лікування в санаторії зупиняє розвиток серйозних захворювань

Функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту, наприклад, займають одне з провідних місць в структурі патології органів травлення. Ці захворювання, перш за все, пов'язані з порушеннями основних функцій травного тракту при відсутності органічних змін з боку шлунково-кишкового тракту.
Причини досить різноманітні: спосіб життя, спадкова схильність, фактори навколишнього середовища, стрес. Окремо або в сукупності ці дії можуть призвести до виникнення та прогресування таких захворювань, як езофагіт, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки, панкреатит і т.д. Тому треба проводити профілактичне лікування і не допускати розвиток захворювання до тих стадій, при яких лікування вже буде менш ефективне.

Курс лікування в санаторії після операції пришвидшує одужання

Санаторно-курортне оздоровлення (реабілітація) після перенесених серйозних захворювань, а також після оперативного лікування дає дуже гарні результати. Не упустіть час, пройдіть курс лікування 12 або 24 днів в санаторії, як це зробили вже сотні пацієнтів, які отримали позитивні результати.

Що входить в курс лікування в санаторії?

На етапі реабілітації та лікування в санаторії активно використовується питна мінеральна вода «Новомосковська», яка добувається з місцевого джерела. Також в курс лікування входить бальнеотерапія, фізіотерапевтичні методи (апаратна фізіотерапія, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, рефлексотерапія, психотерапія, гірудотерапія). За необхідністю застосовується і медикаментозне лікування.

Велику допомогу в реабілітації надають курси психотерапії та аутотренінгу. Рекомендована тривалість лікування становить від 12 до 24 днів. Весь лікувальний комплекс проводиться під контролем лікаря, динаміка стану здоров'я оцінюється із застосуванням лабораторного та додаткових методів обстеження.

Все це самим позитивним чином позначається на перебігу захворювання або післяопераційного періоду. Набагато швидше і якісніше відновлюється загальне самопочуття, рухова активність пацієнтів після перенесеного захворювання, проходять порушення функції шлунково-кишкового тракту у хворих після операцій.

Проведення цих медичних заходів дозволяє значно поліпшити прогноз захворювання, подовжити період ремісії, знизити як тимчасову, так і стійку втрату працездатності.

Замовити путівку