parallax background

Бальнеотерапія

Бальнеотерапія допомагає позбутися від багатьох недуг і корисна для профілактики, оздоровлення і відновлення організму. Лікування мінеральними ваннами - один з основних методів лікування і профілактики різних захворювань. Бальнеопроцедури проводяться на основі мінеральних вод курорту Орлівщина, що не мають аналогів в Україні.

До ваших послуг:

Підводний душ-масаж (ПДМ)

- це швидкий і приємний спосіб привести тіло в тонус, схуднути, розслабитися і зробити шкіру більш красивою і здоровою. Спектр показань до підводного душу-масажу досить широкий. Вона охоплює не тільки шкіру і поверхневі проблеми, а й роботу внутрішніх органів і систем, психіки.

Підводний вакуумний масаж (ПВМ)

- позитивний ефект підводного вакуумного масажу досягається за рахунок значного поліпшення поверхневої і глибокої мікроциркуляції крові в тканинах, що в свою чергу активізує всі обмінні процеси, зменшує підшкірно-жировий шар, підвищує м'язовий і тонус шкіри, оновлює епітелій, що створює як позитивний косметичний ефект, так і, можливо, застосовується для профілактики лікування значного спектру захворювань.

Душ Шарко

- цикл сеансів душу Шарко надає загальнозміцнюючу, тонізуючу дію на організм, а також надає безліч інших позитивних ефектів: покращує роботу судин, лімфатичної системи, збільшує кількість капілярів; сприяє поліпшенню функціонування ендокринної та нервової систем. Організм запускає процес самовідновлення. Після декількох сеансів людина відчуває себе бадьорим і енергійним; зменшуються прояви симптомів запалення, больового синдрому; активізується імунітет; прискорюється обмін речовин, що сприяє схудненню і покращує процеси виведення продуктів клітинного метаболізму. Можна сказати, що душ Шарко володіє потужним жиросжигающим ефектом.

Циркулярний душ

- благотворно впливає на шкіру, на підшкірний жир, на м'язи і кровоносну систему, і, що дивно, на внутрішні органи. Завдяки циркулярному душу підвищується загальний тонус людського організму.

Висхідний душ

- використовується при лікуванні органів малого таза. Така процедура відмінно стимулює кровообіг, зміцнює м'язи малого таза, допомагає нейтралізувати вогнища запалення.

Результат впливу мінеральних ванн на організм:

  • нормалізація функціонального стану центральної нервової системи;
  • відновлення порушених функцій організму;
  • сприятливий вплив на перерозподіл крові, на ендокринну систему;
  • поліпшення обміну речовин;
  • поліпшення адаптації організму до фізичних навантажень;
  • протизапальну та знеболювальну дію.