parallax background

Центр дозвілля
санаторію


Санаторій “Курорт Орлівщина” - це місце, де можливо не тільки пройти лікувальні та оздоровчі процедури під наглядом кваліфікованого медперсоналу та отримати дієтичне (за призначенням) харчування. Це місце, де подбають про ваш повноцінний відпочинок та дозвілля. Адже все це в сукупності й дає позитивний результат вашого перебування в санаторії.

Так, для відпочивальників санаторію цілий рік працює центр дозвілля.

Він об'єднує в собі:

  • бібліотеку з великим різножанровим книжковим фондом, розрахованим на широке коло читачів;
  • музей історії санаторію з цікавими експонатами минулого та сьогодення;
  • сучасну актову залу, де проходять тематичні концерти, транслюються кінострічки й мультфільми;
  • танцювальний зал. Тут проводяться дискотеки та 'Вечори знайомств', з великою розважальною програмою та розіграшами призів. Влітку дискотеки проводяться на літньому танцювальному майданчику;
  • більярдний та тенісний зали;
  • кімнату дозвілля, яку особливо полюбляють діти, з настільними іграми, пластиліном, кольоровими олівцями і папером для малювання, та іншими матеріалами для творчості й розвитку моторики і логіки.

На базі нашого санаторію серед відпочивальників часто проводяться змагання по більярду, настільному тенісу та нардам, для дітей — конкурси малюнків на асфальті, по закінченню яких переможці отримують грамоти та призи.

Для творчих натур проходять різні майстер-класи. Наприклад, нещодавно усі бажаючі мали змогу зібратися в “осінній майстерні”, щоб взяти участь в створенні виробів та аплікацій з природного матеріалу на тему “Цей листопад — мені на згадку”.